Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

bůvol čínské znamení

 

Oba, Buvol a Pes patří do zemské skupiny, mají své vlastní teritorium ve farmě, mohou spolu vycházet dobře, mohou budovat přátelství, mohou spolu vytvořit vzájemně prospěšná a fungující spojení, ale nikdy se nestanou spřízněnými dušemi. Nadšený a obětavý Pes chce vidět kreativní přístup, což pro konzervativního Buvola může být obtížné. To je důvod proč rok 2018 může být pro zrozence Buvola trochu obtížnější.

Silný zrozenec Buvola projde problémy s lehkostí, protože celkový problémový faktor není příliš vysoký. V roce Psa je nepravděpodobné, aby se stal zlým rokem pro Buvola. Na cestě jsou nepříjemnosti, ale stanou se spíše povzbuzením pro Buvola, aby se více soustředil a učil.

Nejlepší je naučit se přijímat věci tak, jak přichází a čekat na štastnější období.

V oblasti zaměstnání by nemělo být příliš mnoho změn. Ale pokud Buvol cítí tlak v zaměstnání, pak mu energie Psa pomůže uvolnit stres a zátěž. Pes má lépe vyvinuté vidění vzdáleného cíle, a proto může nasměřovat Buvola na správnou cestu do budoucnosti. Zemský Pes se vztahuje k přátelům, obchodním partnerům, příbuzným ve stejné generaci a proto i vztah s nimi může pomoci při rozvoji kariéry.

Změna zaměstnání: Pokud se vyskytne pro Buvola příležitost změnit pozici, může zvážit přijmutí nové výzvy. Změna pracovního prostředí, změna způsobu myšlení, změna kariéry může přinést vývoj na novou úroveň. Pokud Buvol projeví své nadšení a odhodlání pro práci, najde lidi, kteří ho podpoří a jeho nová úloha bude pro něj snadno zvladatelná.

Mezi Buvolem a Psem zřídkakdy vzplane jiskra lásky. Mužský zrozenec Buvola má v oblasti lásky více štěstí a amor se na něj usmívá. Stačí mu být více společenský a on snadněji najde partnera. Pokud už je ve vztahu, je dost pravděpodobné, že se zaváže k trvalému vztahu, nebo i ožení.

Nezadaná Buvolí žena hledající protějšek musí vyčkat a projevit více trpělivosti. Příležitosti nejsou příliš velké. Rovněž se vyskytuje okolo konkurence zaměřena na stejný objekt. Milostná příležitost se může skrývat mezi přáteli. Pro zvýšení svých šancí by se měla více zapojit do společenských aktivit. Pokud už žena zrozena v Buvolu vztah má, musí se snažit udržovat kontakt s protějškem a nenechat vztah vychladnout. 

Když Buvol prochází rokem Psa, čekají ho bohaté společenské aktivity s přáteli, sourozenci a příbuznými. Společenský život a vztahy s lidmi ho udržují v radostné náladě a dobrém zdraví.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znameníOdebírání novinek